top of page
slide.jpg

Kamerové systémy

 
 
 
 
 

Montáž a dodávka kamerových systémů HIKVISION.
Kamerové systémy pro rodinné domy / školy / hotely / bytová družstva / malé i velké firmy.

ip-system.png

IP KAMEROVÝ SYSTÉM

Můžete si vybrat z různých typových modelů kamer dome, bullet, turret či PTZ s IR nebo led nočním přísvitem. Kamery disponují rozlišeními 2MP až 8MP.

Kamery splňují snad všechny požadavky ...

KAMEROVÝ SYSTÉM PRO DOMÁCNOSTI

Kamerový systém pro domácnosti je v poslední době velmi oblíbeným prvkem pro zabezpečení.

Hlavní funkcí domácího kamerového systému je online monitoring klíčových prostorů vašeho rodinného domu a jeho přilehlých částí. Nedílnou součástí systému většinou bývá možnost nahrání záznamu z kamer po určité časové období.

 

Díky tomu vám může kamerový záznam poskytnout cenné důkazy v případě trestného činu.

img2.png
img1.png

KAMEROVÝ SYSTÉM PRO FIRMY

Běžná ochrana majetku je základ. Přestože mnoho firem využívá přístupové systémy s přiložením identifikačního čipu nebo zadáním kódu, i tyto mechanismy lze obejít a následně je kamera tím nejlepším prostředkem, který vám o tom řekne. S kamerami lze snadno pokrýt jak malé firmy, tak i rozsáhlé podniky.

Monitorování zaměstnanců - podle přísloví „důvěřuj, ale prověřuj“ se kamery skvěle uplatní i při monitorování zaměstnanců. Pokud máte podezření na špatnou pracovní morálku či docházku zaměstnanců, pod dohledem kamer dosáhnete zlepšení.

 

Ochrana parkoviště je součástí mnoha firem a právě na ně se často zapomíná. Vozy jsou zde dlouho opuštěné a toho využívá mnoho zlodějů. Instalací kamery zajistíte zvýšenou bezpečnost a budete mít celý vozový park pod kontrolou.

KAMEROVÝ SYSTÉM
PRO BYTOVÉ A PANELOVÉ DOMY

V poslední době se velmi často řeší otázka bezpečnosti a ochrany bytových domů. Ty jsou často vystavovány útokům vandalů, a to jak zvenčí, tak ale i vevnitř - ve společných prostorách domu. Je tak nasnadě využít kamerového systému. Jeho předností je neustálý monitoring společných prostorů a tak i dokumentace případné trestné činnost, ale také účinek preventivní, kdy kamerami monitorované domy jsou prokazatelně pachateli méně napadány.

img3.png

Děkujeme za odeslání!

bottom of page