top of page

Skutečné bezpečí pro vaši rodinu i firmu

 
 
 
 
 

Alarm JABLOTRON 100+

Proměňte svůj byt, dům nebo firmu v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání váš objekt a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata, závoru, ovládat žaluzie nebo například spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na naše bezpečnostní centrum.

1000x1000_fb.png
Snimek-obrazovky-2022-08-24-095047.png

Dvě tlačítka pro intuitivní ovládání

 

Ovládání alarmu JABLOTRON 100+ je tak snadné, že s ním můžete manipulovat, i když máte plné ruce. Je to možné díky tlačítkům na segmentech, které představují jednotlivé části objektu a také funkce jako je zavlažování, rozsvícení světel nebo třeba spouštění žaluzií.

Snimek-obrazovky-2022-08-24-124205.png

Zelené a červené tlačítko

Segmenty fungují jako semafor. Když svítí zelená, alarm je odjištěný a vy se můžete volně pohybovat po objektu.

 

Naopak červená stejně jako na přechodu značí STOP. Objekt je zajištěný proti zlodějům a neoprávněné vniknutí alarm ihned zaznamená.

 

Díky světelné signalizaci na klávesnici alarmu okamžitě vidíte, co je a co není chráněno.

Zabezpečte svůj objekt odkudkoli

 

Pomocí mobilní a webové aplikace MyJABLOTRON nastavíte na dálku váš alarm a ovládáte zařízení nebo spotřebiče. Ať už jste na dovolené, v práci nebo jste si jen odskočili na nákup, máte přehled o tom, co se v objektu děje

Aplikace mimo jiné umí

 
iphone6_klavesnice_cz_0616-297x441.png

JABLOTRON 100+ jako centrum domácí automatizace

 

Alarm od Jablotronu má i chytré funkce, díky kterým si usnadníte život. Na dálku můžete zapínat a vypínat spotřebiče, nastavovat pokyny navázané na určité období nebo automatické řetězce akcí.

Snimek-obrazovky-2022-08-24-133607.png

Ovládání topení

Ovládejte alarm i topení ve vašem domově jedním systémem. Díky tomu se po zajištění může teplota automaticky změnit z komfortní na ekonomickou.

Vše můžete navíc sledovat a regulovat na dálku prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON.

Ochráníme vás také před vodou, ohněm a plynem

 

Zabezpečení zařízení JABLOTRON 100+ vás upozorní nejen na hrozící nebezpečí v podobě živlů, ale třeba na přektročení teploty v místnosti nebo nadměrnou spotřebu elektřiny.

17767_maxi.png

Kouřový detektor

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu v místnosti a varuje vás ještě před tím, než požár vypukne. Spustí akustické varování, upozorní vás na mobilní telefon a informuje Bezpečnostní centrum, které vyšle zásahovou jednotku.

Vyzkoušejte JABLOTRON 100+

 

Mám zájem o nabídku

 
 
bottom of page