top of page
3.jpg

Více času pro sebe a rodinu.

S Loxone můžete ovládat osvětlení vaší domácnosti či regulovat teplotu přes

mobilní aplikaci

ať jste kdekoliv.

Zajistíme úplnou péči a servis pro vaši domácnost, včetně instalace elektrických zařízení a produktů pro inteligentní domácnosti Loxone.

Poradenství / konzultace / příprava projektu / realizace

Při plánování nebo navrhování domu je doporučené poradit se s odborníkem ohledně rozsahu elektroinstalace. Toto je obzvlášť důležité u rozsáhlých nebo složitých projektů, kde je třeba zvážit umístění kabelů a průchodů. Jedna konzultace nebo telefonát v průběhu projektování může předejít mnoha problémům a nutnosti kompromisů během pozdější realizace.

Pokud uvažujete o nové stavbě, rekonstrukci nebo chcete vytvořit chytrou domácnost, neváhejte se na nás obrátit. Věnujeme se každému klientovi s maximální péčí, bez ohledu na to, kterou službu si vyberete.

IC_lightbulb.png

Inteligentní systém řízení osvětlení eliminuje potřebu mnoha tlačítek a ovladačů, umožňuje vytvořit ideální atmosféru stiskem jediného tlačítka nebo automaticky zapne a vypne osvětlení v celém domě současně.

IC_music-note.png
Multiroom Audio

Loxone vám poskytne jednoduchý způsob, jak přehrávat stejnou nebo různou hudbu v každé místnosti, což bylo dříve složitější. Kromě toho se stane vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na všechny důležité události.

IC_shading.png
Stínění

S Loxone můžete nyní maximalizovat využití žaluzií, rolet, markýz nebo jiných stínících prvků. V létě poskytují efektivní ochranu proti vedru, v zimě přispívají k získání tepla zdarma a v noci zajišťují vaše soukromí.

IC_temperature.png
Topení a klimatizace

Loxone efektivně koordinuje váš vytápěcí a chladicí systém společně se stínící technikou, což vám zaručí ideální teplotu v každé místnosti a zároveň minimalizuje náklady.

IC_flash.png
Energie

Zajistěte si kontrolu a jistotu maximálně efektivního využití všech energií. Zabráníte tak zbytečnému plýtvání a budete mít možnost preferovat využívání vlastních zdrojů energie.

alarm-rotating-light-e1583906800196.png
Zabezpečení

Loxone poskytuje komplexní zabezpečení na několika úrovních: ochrana proti vloupání, požáru, úniku vody, nepříznivým povětrnostním podmínkám a zajištění soukromí.

IC_lock.png
Přístupový systém

Vyberte si systém přístupu, který nejlépe odpovídá vašim potřebám: videointerkom s možností dálkové komunikace, NFC přívěsky jako alternativu k tradičním klíčům, dočasné číselné kódy, automatické zamykání a mnoho dalších možností.

IC_sauna.png
Sauna

Užijte si ideální wellness zážitek doma s dálkovým ovládáním sauny, které kombinuje osvětlení a hudbu pro vytvoření dokonalé atmosféry. Nemusíte zbytečně čekat a získáte více času na relaxaci.

IC_pool_80x80.png
Bazén

Loxone se postará o údržbu vašeho bazénu, což zahrnuje regulaci pH, doplňování vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších úkonů. Navíc zajistí i bezpečnost vašich dětí u bazénu.

Co všechno může obsahovat vaše inteligentní domácnost s Loxone?

loxone-chytry-dum-prehled-z-brozury-hi-res.png

Vaše domácnost v bytové jednotce nebo rodinném domě může být mnohem víc.

Můžete vnést do svého bydlení moderní osobní rukopis a umožnit technologii řídit světla, spravovat žaluzie tak, aby ušetřily energii a přispěly k ochraně životního prostředí. Zajištění bezpečnosti své i svých blízkých je možné díky kamerovému systému, který lze ovládat pomocí chytrého telefonu.

 

Chytrá domácnost se stane vaším partnerem, a jak moc ji naučíte, závisí jen na vás.

Jak postupujeme?

 • Jak lze platit za internet?
  Bankovním převodem na účet 2357242001/5500 - POZOR! je nutné uvést VARIABILNÍ SYMBOL (číslo smlouvy) Složenkou na účet 2357242001/5500 - POZOR! je nutné uvést VARIABILNÍ SYMBOL (číslo smlouvy) V hotovosti na pobočce Jestřebice 11, Heřmaničky
 • Co udělat, když mám problémy s internetem?
  1) Kontrola napájení, zda jsou zapojené napájecí zdroje a zásuvka je funkční. 2) Zkontrolovat jestli jsou zapojeny všechny kabely a zkusit je domáčknout. 3) Odpojte na 5 minut od elektrické energie veškerá zařízení jako např. switch, router, přijímací anténu, a znovu zapojte. Pokud nepomohla ani jedna možnost kontaktujte nás na telefonu 317 750 555.
 • Je možné internet přerušit?
  Internet je možné pozastavit na 6 měsíců v roce. Pozastavení je možné pouze na celé měsíce. Začátek pozastavení je možný pouze od 1. dne v měsíci. Pozastavení není možné provést zpětně a v případě dlužné částky. Žádost o pozastavení je nutné zaslat na email info@wifcom.cz.
 • Mohu platit jinak než měsíčně?
  Ano, je potřeba zaslat požadavek na email platby@wifcom.cz se změnou fakturačního období. Platební interval je možný měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční.
 • Mohu mít sledovaniTV, když od vás nemám připojení k internetu?
  Bohužel ne. Službu sledovaniTV nelze využívat bez našeho internetového připojení.
 • Jaký je rozdíl mezi televizí přes DVB-T2 a internetovou TV?
  U internetové TV můžete přehrávat programy zpětně, nahrávat pořady a je zde větší výběr kanálů a možnost přeskakování reklam.
 • Jak ukončit využívání našich služeb?
  Výpověď je nutné zaslat v písemné formě na naší adresu Jestřebice 11, Heřmaničky 257 89.
 • Jak mohu převést internetového připojení na nového majitele/nájemníka?
  Pro převod smlouvy je nutné vyplnit formulář - Žádost o převedení smlouvy v sekci ke stažení.
 • Jak mohu požádat o vrácení přeplatku?
  Je potřeba vyplnit formulář - Žádost o vrácení přeplatku a zaslat nám ho na email kancelar@wifcom.cz. Poté budou peníze vráceny na vyplněný bankovní účet.
 • Jak nastavit klienta pro emailové služby?
  Nastavení serveru odchozí pošty (SMTP) je: smtp.wifcom.cz (server je bez ověřování a musí být zadán bez šifrování). Port je 25
 • Nejde vám odesílat pošta?
  Poštovní server nemusí odesílat zprávy větší než 10MB! Pokud chcete odeslat zprávu větší, musíte ji rozdělit na více menších zpráv. Pokud je velikost odesílané zprávy v pořádku, překontrolujte si podle návodu nastavení SMTP serveru pro odesílání pošty. Pokud ani po kontrole nastavení pošta nefunguje kontaktujte nás 317 750 555.

Kontaktujte nás

Napište nám na loxone@wifcom.cz a my se vám brzy ozveme zpátky

 

Nebo zavolejte na telefonní číslo 775 569 200 a probereme možnosti jak naplnit vaše sny.

bottom of page